כיום, חברות רבות מעוניינות בבקרה אחר עובדיהם ומנפיקות להם כרטיסי עובד חכמים. בהמשך לכך, העובדים בארגון מרגישים חלק מהארגון כאשר הם מחזיקים בכרטיס זה. לפיכך, כיום ישנו פתרון חדשני אשר מעניק בקרה כוללת אחר העובדים. רוצים לדעת עוד מה היתרון בכרטיסי עובד חכמים ומה הפתרון החדשני הקיים כיום? קיראו מאמר זה.

כרטיס עובד חכם: מדוע הארגון צריך?

כיום כל מעסיק יודע שעל מנת לנהל בקרה שוטפת של נוכחות העובדים במקום העבודה, על כל עובד לשאת כרטיס עובד חכם. בהמשך לזאת, ארגונים רבים מעניקים לעובדי החברה כרטיסים חכמים אישיים אשר בהם טבוע שם, מספר העובד ותמונת העובד. השימוש בכרטיס עובד חשוב מאוד מכיוון שכל מעסיק מעוניין לדעת שהעובדים שלו מבצעים את העבודה שעליה הם חתומים בטופס הסכם ההעסקה. לא בכדי ממלא כל עובד טופס 101, שהוא כרטיס עובד בפני עצמו, ולא סתם הוא נשכר לעבודה. לכן, כאשר מועברים למעסיק נתונים בצורה חכמה ומדויקת על סמך כרטיס העובד, הוא יוכל לדעת באופן ודאי האם העובד עומד בהסכמים או לא.

בעזרת הכרטיסים הללו הארגונים יכולים לא רק לפקח על נוכחות העובדים במשרד, אלא גם לאבטח אזורים במשרד ואפילו לפקח על שעות העבודה. יש לציין כי המערכות אשר עובדות עם הכרטיסים משתלבות במערכות הקיימות של החברה, כך שמנהלי הארגון יוכלו לדעת אם יש עובדים במשרד או לא ולשלוט מי יכול להיכנס לאיזה חדר.

כרטיס עובד חכם: גם העובד מרוויח

חשוב לציין כי לא רק הארגון מרוויח מהשימוש בכרטיסי העובדים, אלא גם העובדים עצמם. כאשר עובדי החברה מחזיקים בכרטיס חכם עם שמם ועם מספר העובד שלהם, הם מרגישים חלק בלתי נפרד מהארגון.

בנוסף, כרטיס העובד האישי מאפשר להם לפעולות אישיות שלהם במהלך יום העבודה שלהם, כגון: תשלום עבור מזון בקפיטריה, שימוש במכונות אוטמטיות, הנחות, דיווחים על שעות עבודה וכן הלאה.

ההצעה שלנו לשילוב כרטיסי עובד חכמים בארגון:

מכיוון שהמערכות של כרטיסי העובד החכמים משתלבות במערכות הקיימות של החברה יש לדעת כיצד לעבוד איתן. בכדי ללמוד כיצד לשלב את כרטיסי העובד במערכות שלכם וכיצד להשתמש בו לאבטחת המשרד ולפיקוח על שעות העבודה צרו קשר איתנו.

אם ברצונכם לרכוש מערכת לניהול כרטיסי עובד, פנו אלינו, למיראז' איי.טי, ותוכלו ללמוד כיצד לעבוד איתה.

 

אולי יעניין אתכם גם: שירותי מחשוב לעסק

צור איתנו קשר:
הטלפון שלנו:
הדוא"ל שלנו:
נגישות
שלום וברכה,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button