היום זה הופך יותר ויותר לפופולרי לעבוד מהבית וזאת במיוחד כאשר המעסיקים מודדים את העובדים שלהם על-ידי תוצאות הביצועים שלהם ולא מתייחסים כבר לשעות העבודה שהפכו לפחות משמעותיות. על מנת שהעובד יוכל לעבוד מהבית בצורה הנוחה והמהירה ביותר ובצורה מאובטחת, המעסיק צריך לרכוש שירותים אינטרנטיים שפותחו במיוחד לעסקים. על כל זאת תוכלו לקרוא עוד במאמר הבא.

לעבוד מהבית: הרבה עושים זאת כיום

בזכות הטכנולוגיה, רבים מהמועסקים כיום עובדים מהבית ומכל מקום שהוא לא המשרד של מקום העבודה. הטכנולוגיה המודרנית הנגישה והאיכותית, שכוללת תוכנות לשיתוף קבצים, אינטרנט מאובטח, יכולות ניטור של משימות, שיחות וידאו צ’ט וכן טכנולוגיות נוספות הופכת את העבודה מהבית לנוחה. הצורך לאפשר עבודה מהבית נבע מתהליכי הגלובליזציה והתחרותיות הבינלאומית המתעצמת. מעסיקים במגזרים תחרותיים העדיפו העסקת עובדים מוכשרים המרוחקים גיאוגרפית ממשרדי החברה על עובדים מוכשרים פחות המצויים בקרבה פיזית. תעשיית ההיי־טק היא מהחלוצות באימוץ מודל של עבודה מהבית, והדבר נפוץ בחברות ענק ובחברות סטארט-אפ קטנות בארץ ובעולם כאחד. היכולת של החברות לאפשר עבודה מהבית היא תולדה של זיקת החברות לטכנולוגיה. כיום, הקירבה לטכנולוגיה ונגישות תשתיות האינטרנט (ענן למשל) הנן דבר ברור מאליו, ועל כן מודלים אלו מחלחלים גם לתעשיות אחרות המבקשות ליהנות מהיתרונות הרבים הגלומים במודל העבודה מהבית.

לעבוד מהבית במהירות, בנוחות ובצורה בטוחה:

כדי שהעבודה מהבית תהיה בצורה המיטבית ביותר המעסיק צריך לדאוג לכך שהקשר עם העובד שלו שנמצא מחוץ למשרד יהיה בצורה בטוחה. ישנו סיכון כי מידע של החברה ידלוף החוצה לרשת, למכשירים ציבוריים הגלויים לרשת, למחשבים הנמצאים בסביבה ועוד. בנוסף, המעסיק רוצה לאפשר לעובד שלו לעבוד על חומרים של העסק בנוחות רבה, במהירות ובצורה מיטבית כפי שהיה מרוויח אם היה יושב במשרד. אם העבודה מהבית תתנהל בצורה איטית ועם ניתוקים אז עדיף כבר שהעובד יבצע את עבודתו מהמשרד ולא מהבית. למטרה זו אנו מציעים מספר טכנולוגיות מצוינות אשר משיגות חיבור מאובטח יחד עם מהירות, יעילות ונוחות.

מה אנו מציעים על מנת שהעסקים יוכלו לתת לעובדיהם לעבוד מהבית?

אנו מעניקים חבילות שירות המאפשרות לעובד להתחבר למחשב מכל מקום כשהמשרד בענן והוא יכול לעבוד אפילו מהים. כאשר המשרד נמצא בענן, העובד יכול לקרוא, לכתוב, לערוך ולשלוח כל קובץ במהירות ובנוחות ממש כאילו הוא יושב במשרד. למעשה, לעובד ישנה גישה קלה לקבצים שלו מכל מכשיר סלולרי ומכל מערכת הפעלה אפשרית.
בנוסף, העובד מהבית יכול לשתף את הקבצים בין חברי הארגון באמצעות תיקיה משותפת, כך שכל משתתף יכול לעבוד מרחוק ורק על החומר שאליו הוא מיועד ויכול לגשת. העובד יכול לתת בעצמו הרשאות גישה כלליות וספציפיות לחומר של הארגון. לא רק זאת, אלא שלכל הענן יש גיבוי שותף והמשתמש יכול לשחזר את עבודתו מתי שרק ירצה.

לסיכום, רכישת השירותים שלנו מאפשרים לבעלי עסקים לאפשר לעובדיהם לעבוד מרחוק בצורה יעילה, מהירה ובטוחה, מבלי שיהיו חששות לניתוקים ולדליפת מידע חשוב לרחבי הרשת הציבורית. 

רוצים שעובדיכם יעבדו מרחוק בצורה טובה? פנו אלינו, למיראז’ איי.טי ותוכלו לקבל שירותים נרחבים לעסק שלכם.

צור איתנו קשר:
הטלפון שלנו:
הדוא"ל שלנו:
Call Now Button
שלום וברכה,
איך אפשר לעזור?