בימינו כמעט לכל עסק וארגון יש מערכת מחשוב בענן. יש לזה הרבה מאוד יתרונות ולכן אפשר להבין למה כל כך הרבה בעלי עסקים בוחרים דווקא מחשוב ענן.

אבל לא כולם מבינים – מה זה בדיוק מחשוב ענן? מהם היתרונות של המערכת? האם יש לה גם חסרונות ואיך בוחרים את הפתרונות שמתאימים לעסק שלכם? צוות Mirage IT עם כל התשובות.

מה זה מחשוב ענן לעסקים?

מחשוב ענן הוא כינוי לשימוש בשרתים מרוחקים לכל צרכי העסק. כיום ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של פתרונות ענן מתוחכמים כמו אנטי וירוס בענן, אופיס בענן, אנטי ספאם בענן, גיבוי בענן ועוד.

בפועל, כל התוכנות והאלמנטים השונים המספקים את צרכי המחשוב של העסק, נמצאים במיקום מרוחק – בחוות שרתים מופעלת ומתוחזקת על ידי חברה מקצועית.

היתרונות לבחירה בפתרון מחשוב ענן לעסק הם פנטסטיים.

יתרונות שירותי מחשוב ענן לעסקים

  • חיסכון במקום – השרתים נמצאים הרחק בחוות שרתים. לא תופסים מקום בעסק, לא צריך לשלם ארנונה ושכירות עבור השטח שהם תופסים, אפשר לפנות מקום לאלמנטים חשובים יותר במרחב העסק ובמערכות המחשוב המקומיות.

  • שירות מקצועי – שירותי מחשוב בענן אומר שהשרתים המחוברים לעסק שלכם מטופלים על ידי צוות מקצועי, שמטפל בתחזוקה ותיקונים, עדכונים שוטפים ועוד.

  • נוחות – מחשוב ענן מאפשר לכם גישה למערכות המחשוב של העסק מכל מקום בעולם בכל זמן נתון. כל מה שאתם צריכים זה מכשיר מחובר לאינטרנט והרשאת גישה.

  • שליטה – מחשוב ענן מאפשר לכם לקבוע למי תינתן הרשאת גישה ובאיזו רמה.

  • חיסכון כספי – עלויות מחשוב בענן נמוכות הרבה יותר מאשר עלויות מערכת מחשוב שנמצאת בעסק. אתם חוסכים לעצמכם כוח אדם לטיפול במערכות, אחסון, הקמה ואחזקה, את עלויות האלמנטים השונים והחומרה.

  • התאמה אישית לצרכי העסק – אתם מחליטים בדיוק מה וכמה אתם צריכים מכל דבר. אתם גם יכולים בהתאם לחבילה שרכשתם לשנות את ההגדרות לפי הצורך ובהתאם לנתוני הצמיחה של העסק.
הארגון שלך נדרש לשמירה וגיבוי של הנתונים שלו? חייגו 072-2240992 או מלאו פרטים:

חסרונות מחשוב ענן לעסקים

החיסרון העיקרי של מערכת מחשוב ענן לעסקים טמון באלמנט האחראי כמעט על כל היתרונות שהוזכרו קודם. מחשוב ענן לרוב מתקיים בחוות שרתים שבה חולקים מספר עסקים את אותם שירותים. המשמעות היא שיש לכם "שכנים בחווה" שיכולים להדביק אתכם בוירוסים ובמקרים אחרים להאט את המערכת שלכם. עם זאת מדובר על חיסרון זניח – אם אתם עובדים עם ספק שירותי מחשוב ענן איכותי, שנותן מענה מקצועי לכל בעיה ויודע כיצד להקדים תרופה למכה.

לסיכום, חברת Mirage IT מספקת שירותי מחשוב ענן ברמה גבוהה של מקצועיות ומחויבות, מקפידה לספק ללקוחותיה חבילות מותאמות אישית לצרכי העסק, אחסנה איכותית ברמת אבטחה גבוהה, הגנה אופטימלית מפני תקיפות סייבר, מענה ושירות לקוחות מסביב לשעון. למידע נוסף ובחירת שירותי מחשוב ענן לעסקים בהתאמה אישית – צרו קשר!

נגישות
שלום וברכה,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button