שירותי ענן מומלצים – מה זה אומר ואיך לבחור?

ביקוש לשירותי ענן לעסקים וארגונים נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות ואפשר להבין למה: רמה גבוהה של גמישות והתאמה אישית לצרכי העסק בזמן אמת, צוות מקצועי שמקים ומתחזק את המערכת, שימוש נוח ונגיש מכל מקום בעולם בלחיצה אחת ואפשרויות אבטחה מתקדמות.

אלה רק חלק מהיתרונות האפשריים, אבל כדי להנות מהם צריך לבחור שירותי ענן מומלצים.

אז איך עושים את זה?

לבחור שירותי ענן מומלצים שעובדים בשבילכם

קיימים מספר פרמטרים שכדאי לבדוק כשאתם מחפשים ספק שירותי מחשוב ענן מומלצים:

צריכה לפי דרישה

אחד היתרונות של שירותי ענן מומלצים הוא האפשרות להתאים ברמה גבוהה של גמישות את מגוון השירותים ואת רמת הצריכה שלכם לקצב ההתפתחות והשינויים בעסק. באופן כזה אתם משלמים רק על מה שאתם צריכים וגם יכולים לגדול יחד עם ספק הענן שלכם בלי עיכובים ובלי בעיות.
פתרון זה הוא נוח ופרקטי וגם יעיל וחסכוני שכן הוא מאפשר לכם שליטה יותר מדויקת בהוצאות העסק.

מגוון השירותים

חברה המספקת שירותי ענן מומלצים מספקת גם מעטפת מלאה של שירותי IT חיוניים, ביניהם מערך תקשורת מתקדם, חומת אש, תשתית גיבוי מידע, שירותי אנטי כופר ועוד.

אבטחת מידע ועמידה ברגולציה

חשוב לוודא כי הספק שלכם לשירותי ענן מומלצים עומד בתקני IOS רלוונטים לאבטחה וכי התשתית שלו בנויה בצורה התומכת בצמצום חשיפה לאירועי אבטחה ודליפת מידע.

אפשרות לביצוע פעולות עצמאיות

במסגרת שירותי ענן מומלצים אתם מקבלים מגוון פעולות אותן יכול רק הספק שלכם לבצע ויש לכך יתרונות רבים. אבל חשוב לוודא כי יש גם לכם אפשרות לבצע פעולות שונות באופן עצמאי, לצורך הקלה על התהליכים וביצוע פעולות פשוטות יחסית ללא דיחוי.

רמת שירות

אחד הפרמטרים החשובים לבחירת ספק שירותי ענן הוא רמת השירות והתמיכה. למשל מהירות התגובה לתיקון תקלות, אבל גם ייעוץ בבחירת השירותים המתאימים לכם, עדכון גרסאות ועוד.

קלות השימוש

ספקי ענן שונים מספקים שירותי ענן בסגנונות שונים ולכן חשוב לבחור מערכת שמתאימה לרמת היכולת שלכם ושל העובדים בארגון, שתהיה קלה ונוחה להפעלה ושימוש.

הארגון שלך נדרש לשמירה וגיבוי של הנתונים שלו? חייגו 072-2240992 או מלאו פרטים:

מאפיינים טכניים של ספק שירותי ענן

נוסף על המאפיינים הנזכרים למעלה, שירותי ענן מומלצים צריכים לעמוד בקריטריונים נוספים:

  • פריסת שרתים מותאמת לעסק – פריסה עולמית לעסק בינ"ל לעומת פריסה מקומית לעסק מקומי למשל.
  • מהירות התשתיות – קיימות רמות מהירות שונות של תשתיות הספק, אשר משפיעות על מהירות התקשורת שאתם מקבלים.
  • ענן פרטי או ענן שיתופי – ענן פרטי הוא אוסף של שירותי ענן זמינים לעסק אחד בלבד ואילו ענן שיתופי מספק אוסף של שירותי ענן נגישים למספר עסקים וארגונים.

לסיכום, חברת Mirage IT מספקת שירותי ענן מומלצים בזמינות מלאה 24/7, עם צוות מיומן ומקצועי, עם כל פתרונות המחשוב בענן תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי, אפיון צרכים, התאמת פתרונות מדויקים ועלויות אופטימליות

נגישות
שלום וברכה,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button