אבטחת תשתית מתייחסת להגנה על התשתית הפיזית והלוגית התומכת בפעילות הארגון וייעודו. היא כוללת הגנה על תשתית פיזית- כוללת את המבנים, מרכזי הנתונים ונכסים פיזיים אחרים המאכלסים את מערכות המידע והנתונים של הארגון. תשתית רשת- כוללת את הנתבים, המתגים, חומות האש וציוד רשת אחר המאפשר למערכות המידע של הארגון לתקשר זו עם זו ועם מערכות חיצוניות. תשתית תקשורת- כוללת את מערכות הטלפון, הרשתות האלחוטיות ומערכות תקשורת אחרות בהן משתמש ארגון כדי לתקשר עם עובדיו, לקוחותיו ושותפיו. תשתית ענן- כוללת את השרתים, האחסון ומשאבים אחרים שהארגון משתמש בהם כדי לארח את היישומים והנתונים שלו בסביבת ענן.

מהי מטרת אבטחת תשתיות?

המטרה של אבטחת תשתית היא להגן על נכסים אלה מפני גישה בלתי מורשית, נזק או הפרעה. ניתן להשיג זאת באמצעות שילוב של אמצעי אבטחה פיזיים, כגון בקרות גישה ומעקב, ואמצעי אבטחה כגון חומות אש ומערכות זיהוי פריצות. לחברות חשוב שתהיה אסטרטגיית אבטחת תשתית מקיפה כדי להגן על הנכסים שלהן ולהבטיח המשכיות עסקית. אלה כוללות הערכות אבטחה קבועות, בדיקות חדירה, תכנון תגובה לאירועים ותכנון התאוששות מאסון.

אילו סוגים של אבטחת תשתיות קיימים?

ישנם מספר סוגים של בדיקות תשתית שבהן ארגונים יכולים להשתמש כדי להעריך את האבטחה של התשתית הפיזית והלוגית שלהם. אלה כוללות סריקת פגיעות, בדיקות חדירה, צוות אדום ובדיקות אבטחת תשתיות.

הארגון שלך נדרש לשמירה וגיבוי של הנתונים שלו? חייגו 072-2240992 או מלאו פרטים:

סריקת פגיעות

סוג זה של בדיקה כולל שימוש בכלים אוטומטיים לסריקת תשתית של ארגון לאיתור פגיעויות ידועות. כלים אלה יכולים לזהות תיקונים חסרים, מערכות שגויות בתצורה שגויה ובעיות אחרות שיכולות להיות מנוצלות על ידי תוקפים.

בדיקות חדירה

סוג זה של בדיקה מדמה מתקפת סייבר על תשתית של ארגון על מנת לזהות נקודות תורפה. בדיקות חדירה הן בדרך כלל מקיפות ומעמיקות יותר מסריקת פגיעות ונועדה לזהות חולשות שניתן לנצל על ידי תוקף אמיתי.

צוות אדום

סוג זה של בדיקה הוא צורה מתקדמת יותר של בדיקת חדירה ומדמה תרחיש תקיפה בעולם האמיתי, תוך שימוש בטקטיקות, טכניקות ונהלים שקבוצת איום מתמשך (APT) או מדינת לאום תשתמש בהם. היא נועדה להעריך את יכולות התגובה לאירועים של החברה ואת עמדת האבטחה הכוללת.

בדיקות אבטחת תשתיות

סוג זה של בדיקה מתמקד באבטחה הפיזית של תשתית הארגון, וכוללת בדיקות של בקרות גישה פיזיות, מערכות מעקב ואמצעי אבטחה פיזיים אחרים.

חשוב לציין,

סוג בדיקות התשתית שיבוצעו יהיה תלוי בצרכים הספציפיים של הארגון, פרופיל הסיכון ודרישות התאימות. לחברות חשוב שתהיה לו לוח זמנים קבוע של בדיקות כדי לזהות נקודות תורפה וליישם אמצעי נגד נחוצים, ובכך להבטיח את האבטחה והשלמות של התשתית שלהן.

האם אתם זקוק לעזרה ביישום ההמלצות מהביקורת האחרונה שלכם?

צוות מומחי האבטחה המוסמכים של MIRAGE IT יעבוד איתכם בשיתוף פעולה הדוק כדי להבין את ממצאי הביקורת שלכם ולפתח תוכנית לטיפול בכל נקודות תורפה וחולשות שזוהו. אנו נעזור לכם ליישם בקרות אבטחה כדי להגן על התשתית שלכם מפני גישה לא מורשית, נזק או הפרעה.

מה כוללים השירותים שלנו?

השירותים שלנו כוללים הטמעת פתרונות אבטחה כגון חומות אש, מערכות זיהוי פריצות ובקרות גישה, הגדרה והקשחה של מערכות והתקנים לתקנים בתעשייה, פיתוח ובדיקה של תכניות תגובה לאירועים ומתן ניטור וניהול אבטחה שוטפים. אל תיתנו לפרצות אבטחה לסכן את העסק שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ וללמוד כיצד נוכל לעזור לכם לאבטח את התשתית שלכם ולהגן על העסק שלכם.

נגישות
שלום וברכה,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button